Continental Race King 26x2,20 kevlar

Continental Race King - patka kevlar. Plášť určený pro XC/XC maratóny s nízkým profilem dezénu a minimálním valivým odporem. Rychlý plášť s dobrou samočisticí schopností,...
Doporučená nabídka SPOKE.cz

2,20″
Patka pláště
kevlarové

• , zakoupeno v koloshop.cz

Nejezdím moc v bahně, takže na suché až vlhké nezpevněné cesty včetně šotoliny i hrubějšího štěrku a asfaltu je to za mně nejlepší plášť, jaký jsem za 40 let vozil. Beru je už asi 5 let a až na jeden říznutý jsem nikdy neměl defekt. Zkoušel jsem i tube-less provoz. Napoprvé dobré, ale po dvou sezonách to někde začalo podfukovat, tak jsem se vrátil k duším. Spíš to byl ale asi problém ventilku, nebo možná ráfku. S tímhle pláštěm jsem moc spokojen a do budoucna je hodlám vozit dál.

Continental Race King ProTection 26x2,20
    Mám verzi Protection, která je top model vyráběný v DE a používá nejlepší směs od Continentalu BlackChilli.

• Kvalita za rozumnu sumu

Šířka pláště
2,20″
Patka pláště
kevlarové

Continental Race King - patka kevlar.

Plášť určený pro XC/XC maratóny s nízkým profilem dezénu a minimálním valivým odporem. Rychlý plášť s dobrou samočisticí schopností, která zvyšuje adhezívní vlastnosti pláště a zároveň zachovává minimální valivý odpor.

• Materiál: Black Chili Compound
  • Patka: skládací - kevlar
  • TPI: 180
  • Rozměry: 26 x 2.2 (55-559)
  • Tlak v pneumatikách: 3,5 - 4,5 bar

Continental Race King ProTection 26x2,20