CST C-183 16x2,125 57-305

Průměr pláště
16" palců

dobrý

• Rozměr průřezu pláště.

Zkušenost mám z podobného výrobku. Výrobci kol dávají nesmyslně na malá kola 16-20 palců pláště 1,75" a to ještě bez vzorku, což je tak akorát na asfalt. Člověk taky občas musí jet polní cestou nebo po rozbitém asfaltu a tam je nutný rozměr aspoň 2,125"!!! Ale asi je to těžko pochopitelné.

• , zakoupeno v Sportovnidum.cz

• je z gumy
    • guma se nedá jíst

plášť jsem úspěšně nasadil ale v těch mrazech zkuste dítě vyslat na kole ven :-) tak nevím co hodnotit

Průměr pláště

• , zakoupeno v Sportovnidum.cz

• je z gumy
    • guma se nedá jíst

• , zakoupeno v Bajkshop

• nízká cena, pneu bez vady

OK

• , zakoupeno v KOLO a SPORT

• plášť vypadá dobře, byl sice trochu vyšší než ten původní na dětském kole z číny, ale po posunutí kola šel do rámu dobře namontovat.

dobré zboží, odpovídá ceně, pro dětské kolo z číny vynikající varianta, kol teď vypadá dražší !!!

• , zakoupeno v Bajkshop

• vzhledem k ceně velmi dobrá kvalita
    • -

Z nabídky obdobných obchodů jsem na Bajkshop-u našel rychle a hlavně přesně to, co jsem hledal. Nízká cena ve srovnání s konkurenčními obchody je příjemným benefitem. Navíc - rychlost dodání a on-line informace po celý průběh obchodu od přijetí objednávky až po dodání doručovací poště, to nemělo chybu!
    Pláště byly určeny na dětské off-road kolo a nejlepší vizitkou je to, že už jsou "v ostrém" a náročném provozu a malý uživatel je maximálně spokojený :)))

• , zakoupeno v PRIMESHOP.CZ

• Potřeboval jsem plášť s pořádným vzorkem na dětský kočárek, což tento typ 100% splňoval. Ty galusky co tam dávají od výrobce jsou na dvě věci ... kočárek mám 3/4 roku a již jsme ho 4x píchli. Doufám tedy, že s tímto pláštěm je lepení konec. :-)
    • NIC

Do terénu ideální.