Kellys GRIPPEN 26x2,10

• Dobrý vzorek
    • Drží v zatáčkách
    • Výborná jízda na silnici i v terénu
    • Jednou jsem chytil za brzdu kvůli autu a hned se dost sedřelo

Tyhle pláště jsem si vybral kvůli nízké ceně, ale na to i asi doplatím, vypadá to, že se rychle sjedou
    Zatím jsem najel cca 80km tak uvidíme co vydrží

Určení
horské
Šířka pláště
2,10″

Zadní MTB cross-country plášť s výrazným záběrovým dezénem. Pravidelné boční výstupky poskytují stabilitu v zatáčkách.

Specifikace pláště KELLYS GRIPPEN 26x2.1 Black

• Plášt': zadní
  • Určení: MTB cross-country
  • Hmotnost: 680g
  • Rozměry: 54-559 (26 x 2.1)

• , zakoupeno v KUR sport

• Dobrý vzorek
    • Drží v zatáčkách
    • Výborná jízda na silnici i v terénu
    • Jednou jsem chytil za brzdu kvůli autu a hned se dost sedřelo

Zatím jsem najel cca 80km tak uvidíme co vydrží

• Tyto pláště s červenou linkou vypadají dobře
    • Dlouho nevydrží a rychle se sjíždí

Jezdím delší trasy,už jsem vyzkoušel více značek plášťů v různém cenovém rozmezí,které vydržely většinou celý rok i když ke konci byly celkem sjeté.Tyto pláště mám 3.měsíce a budu je muset vyměnit,takže v tomto ohledu mě docela zklamaly,protože mají dost vysoký vzorek,který ale rychle ubývá.
    Co se týká jízdních vlastností byl jsem spokojen,pokud někdo moc nejezdí a chce je,tak si je může koupit,ale na delší cestování jsou nevhodné.

• , zakoupeno v Kellys bicycles

solidní cena za celkem slušný plášt

• super za ty prachy

mno, měl jsem z těch levných víc druhů, a byly to sračky, kellysáky drží zatím nejdéle a cena výkon super. Navíc kendy se vždycky po 500 poserou a udělá se na nich boule a je to jízda jak na kobyle s vibrátorem v řiti