Kenda Karma 26x2,00

TOP 48 v kategorii Pláště na kolo

Kenda Karma 26x2,00

Kenda KARMA K-917 Špičková závodní pneumatika požívána mnoha XC závodníky na celém světě. Směs je vyrobena technologií L3R - hustší než tradiční materiály a tím i odolnější...
Doporučená nabídka BIKE CENTRUM

drátěné

Dobrý poměr cena : výkon

• skvěle drží na rozbitých cestách, štěrku
    • plášť není pomalý

Obával jsem se ztráty rychlosti, vozil jsem spíše rychlejší plášť, který ovšem nedržel na štěrku. Nepoznal jsem zásadní rozdíl v rychlosti, jedou fakt pěkně a navíc krásně drží na rozbitých cestách, lesy, louky, kameny, štěrk. Jsem spokojen, zatím po pár desítkách kilometrů. Dal jsem na doporučení na fóru. Překvapila mě šířka pláště, čekal jsem větší balóny, jsou stejně úzké jako předchozí 1,9, takže spokojenost. Jezdím převážně mimo silnice, prudké výjezdy a sjezdy. Doporučuji

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• Dobrý plášť za dobrou cenu.

Je to už můj druhý plášť Kenda Karma, předchozí vydržel 3200 Km než se mi o něco odřel kus vzorku až na vlákna, jinak by asi vydržel více. Plášť má dobré jízdní vlastnosti, neklouže a po cestě to taky není špatné (samozřejmě musíte počítat s tím, že to nejede jako slicky).
    Dráťěná patka pro mé účely naprosto stačí a i tak se plášť dobře sundavá a nasazuje. Myslím že komu nejde o gramy je pro něj kevlar zbytečná přirážka, a komu jde o gramy, asi stejně sáhne po úplně jiné cenové kategorii :).

Průměr pláště
26" palců
Patka pláště
drátěné

Kenda KARMA K-917

Špičková závodní pneumatika požívána mnoha XC závodníky na celém světě. Směs je vyrobena technologií L3R - hustší než tradiční materiály a tím i odolnější proti průrazům. Pláště Kenda Karma používá závodní tým Rock Machine-Cyklomax.

Vhodný pro montáž na zadní i přední kolo.

• Rozměr: 26x2,0 60TPI
  • PSI: 35-80
  • Systém: L3R
  • Hmotnost: 585g
  • Patka: drát
  • Více na: TECHNOLOGIE KENDA

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 605 recenzíDalší informace

Dobrý poměr cena : výkon

• skvěle drží na rozbitých cestách, štěrku
    • plášť není pomalý

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• Dobrý plášť za dobrou cenu.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 605 recenzíDalší informace