Maxxis CROSSMARK 26x1,95

crossové
Patka pláště
drátěné

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Od cyklostezky až po střední terén.

• dlouhá výdrž, slušné vedení v terénu

crossové
Patka pláště
drátěné

Plášť MAXXIS CrossMark 26x1.95

Plášť na kolo s drátovou patkou. Prakticky souvislá středová partie pláště CrossMark umožňuje téměř letět nad pevnou zemí, přesto je však dostatečně profilovaná, aby si poradila s mokrými kořeny a kamením. Lehce vyčnívající linie bočních výstupků zajišťuje u takto rychlého pláště dosud nevídanou přesnost zatáčení. Kord s hustotou vláken 60 TPI.

Hustota vláken - počet nylonových vláken na jeden palec (2,54 mm) tkaniny pláště. Nízká čísla znamenají robustní, těžké tkaniny. Čím vyšší číslo TPI, tím kvalitnější plášť a vyšší přilnavost k vozovce. Kromě toho se snižuje i hmotnost pláště.

Parametry výrobku

ETRTO 47 - 599

Alternativní rozměr 26 x 1.95

Konstrukce

Classic (drát)

TPI 60

Max. huštění (kPa) 450 (4,5 bar)

Váha (g) 540

Směs

Single

Barva Běhoun/Bočnice black/black

Užití  XC

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Od cyklostezky až po střední terén.

• dlouhá výdrž, slušné vedení v terénu

• -na asfaltu jedou opravdu rychle,bez hučení
    • -po kostkách hezky tlumí rázy
    • -v terénu taky příjemný pojezd
    • -nemám pocit,že by měly tendenci se rychle sjíždět,narozdíl od Schwalbe...
    • -v tomto rozměru jsem našel jen ve verzi drát...

Kupoval jsem na základě doporučení a recenzí,koupě opravdu nelituji,šel bych do nich zase...S čistým svědomím mohu doporučit i ostatním.

• , zakoupeno v Velohanak.cz

• , zakoupeno v KOLO a SPORT

• - kvalitní zpracování
    • - nízká cena
    • - na asfaltu letí :-)
    • - velmi tiché
    • - méně vhodné do náročného mokrého terénu
    • - rychleji se sjedou

Mám je už několik let, nemůžu si stěžovat. Rychleji se sjíždí, ale zase nestojí tak moc :-) Na kratší sezonu vydrží, když se v půlce přehodí. Určitě doporučuji...

super značka

• nižší valivý odpor
    • horší držení stopy v blátě

dobrá zkušenost s produkty firmy Maxxis
    preferuji dlouhou životnost a to zatím nelze hodnotit
    na tvrdém povrchu rychlejší než Maxxis Tomahawk, který jsem požíval předtím.

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• dobrý poměr cena výkon

Produkt doporučuji

• , zakoupeno v Slevy pro Sport

• materiál, cena, vzorek vhodný do téměř jakéhokoli terénu
    • nemám výhrady

Jezdím různými terény, silnice, polní cesta, les ... Hledal jsem proto vzorek, který si poradí za takových podmínek. Když jsem se tedy rozhodoval co dál dělat, pláště Maxxis byly pro mě jasná volba

• viz dole
    • viz dole

Tyto pláště crossmark jsou oproti mým předchozím (speedmax) více profilované a tak se s nimi v terénu nebojím, na silnici jsem je čekal o chlup rychlejší, ale odvalují dobře. Každopádně univerzál výborný a na silnici koupím ještě nějaké ty hladké sliky.