Maxxis CROSSMARK 29x2,10 kevlar

Garantovaný nákup z Ramala.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 3 329 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 970 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 6 164 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 3 135 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč83 % • 3 332 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč84 % • 6 732 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 10 799 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 1 441 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódDoplňkové služby69 Kč96 % • 3 458 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč95 % • 5 277 recenzíDalší informace

Bezdušové
Patka pláště
kevlarové

• , zakoupeno v koloshop.cz

Skvělé pláště mohu jenom doporučit!

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Rychlý plášť
    • Nehučí tolik
    • Na blátě držel perfektně
    • Dobrá cena
    • Žádné. Přesně vím co jsem si koupil.

Potřeboval jsem nové pláště na moje 29" MTB XC, jezdím s dětmi asi více po cestě a minulý plášť se odrovnal ihned. Chtěl jsem něco co by po cestě fičelo a zároveň, aby to nemělo problém v lehčím terénu. Crossmark tyto požadavky hravě splnil. Překvapil mě jak držel když jsem vjel do bláta. Tak nějak jsem čekal, že uklouzne, ale ne. Perfektní, jsem moc spokojený.

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

klasika, rychlý na asfaltu, dobrý záběr v terénu. Ideáoní na turistiku a cross country

Průměr pláště
2,10″
Bezdušové
Patka pláště
kevlarové

Představujeme Maxxis CROSSMARK 29x2.10 – revoluční závodní XC plášť, který je navržen pro cyklisty, kteří chtějí získat náskok před konkurencí. S prakticky souvislou středovou partií, která vám umožní "letět" nad pevnou zemí, a specifickým profilem schopným zvládnout mokré kořeny a kameny, je tento plášť průkopníkem v oblasti rychlosti a přesnosti.

Nejedná se jen o obyčejný plášť. Maxxis CROSSMARK byl pečlivě navržen s ohledem na maximální výkon v náročném terénu. Lehce vyčnívající linie bočních výstupků zajišťuje dosud nevídanou přesnost zatáčení, což vám dává větší kontrolu a důvěru v okamžicích, kdy to nejvíce potřebujete.

S výztuhou pro snížení rizika defektu i při nižším tlaku vzduchu zvyšuje tento plášť bezpečnost a spolehlivost každé vaší jízdy. Jeho samočistící schopnosti a vynikající životnost díky hustotě vláken 60TPI zajišťují, že tento plášť bude vaším spolehlivým partnerem na dlouhé dny strávené na stezce.

Vhodný především pro středně tvrdý, prašný i hlubší uvolněný suchý terén, Maxxis CROSSMARK je ultimátní volbou pro ty, kteří chtějí svou jízdu posunout na další úroveň.

Největší benefity Maxxis CROSSMARK 29x2.10:

Zvýšená Rychlost a Přesnost - Prakticky souvislá středová partie a lehce vyčnívající linie bočních výstupků nabízejí nepřekonatelnou rychlost a přesnost zatáčení.

Vynikající Přilnavost - Speciálně navržený profil si hravě poradí s mokrými kořeny a kamením, což vám dává kontrolu i v nejnáročnějších podmínkách.

Vyšší Bezpečnost - Výztuha pláště snižuje riziko defektu i při nižším tlaku vzduchu a zvyšuje tak celkovou bezpečnost jízdy.

Dlouhá Životnost - S hustotou vláken 60TPI má tento plášť skvělou odolnost a dlouhou životnost, takže vás nezklame ani po mnoha kilometrech jízdy.

Samočistící Schopnosti - Díky vynikajícím samočistícím schopnostem a zajímavému dezénu se nemusíte obávat, že by se plášť zaplnil blátem nebo nečistotami.

Investujte do Maxxis CROSSMARK 29x2.10 a zažijte jízdu na nové úrovni s pláštěm, který byl navržen, aby vám pomohl překonat každou výzvu na trati.

CROSSMARK 29X2.10 DRÁT

• Patka: Kevlarová
  • Použití: XC
  • Směs: Dual
  • Hustota vláken v kostře: 60 TPI

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v koloshop.cz

Skvělé pláště mohu jenom doporučit!

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Rychlý plášť
    • Nehučí tolik
    • Na blátě držel perfektně
    • Dobrá cena
    • Žádné. Přesně vím co jsem si koupil.

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

frčí parádně, na ČT Author cupu jsem díky tomuto plášti stačil ostatní uviset v balíku

• Suprové pláště na XC
    • Drží v terénu a na asfaltu docela frčí

• Najeto cca 2000 a sedi jak p.... na hrnci

• NA ASFALTU JEDE

NENALEZENO

• , zakoupeno v Kolo-park.cz

• kvalita za rozumný peníz

Nemám mnoho zkušeností s plášti na MTB. Donedávna jsem jezdil trekové kolo. Avšak je mi jasné, že tento plášť je o hodně výše, než Autor Rocket, které jsem doposud na MTB jezdil. Plášť je tišší a má menší odpor, než výše zmiňovaný. Nyní si užívám úplně jiného komfortu a pocitu z jízdy.

• , zakoupeno v PEPEbike

• kvalitní plášť, dobře drží v terénu i na silnici

• 20 km v lese a za sucha - plášť sedí skvěle, neklouže a to jsem od něj očekával

hned při první jízdě jsem věděl, že jsem dobře vybral, cena do 800 za takový plášť je příznivá