Maxxis Overdrive 700x38C 40-622

Pro trekingová kola a dojíždění do práce za jakéhokoliv počasí. Plášť Overdrive vznikl, aby splnil požadavky evropského trekového trhu. Používá slickový design s drážkami,...
Doporučená nabídka Sport365.cz

1,50″
Patka pláště
drátěné

• , zakoupeno v Cycology

velmi kvalitní plášť za dobrou cenu,mám jej odzkoušený a již nechci měnit za jiný

• poměr cena výkon super
  • , zakoupeno v Kola-online.cz

Hledal jsem plášť spíše na silnici a občas zpevněné cesty. Zatím nemohu posoudit, mám ho krátce, ale jeví se velmi dobře

Průměr pláště
28" palců
Určení
trekingové
Šířka pláště
1,50″
Patka pláště
drátěné

Pro trekingová kola a dojíždění do práce za jakéhokoliv počasí.

Plášť Overdrive vznikl, aby splnil požadavky evropského trekového trhu.

Používá slickový design s drážkami, které dovolují použití za každého počasí.

Kevlarová výztuha poskytuje skvělou ochranu před defektem a o ideální trakci a zachování požadovaného směru se starají výstupky po stranách běhounu.

Dezén s drážkami na předním i zadním kole

Ochrana proti defektu K2 Kevlar® Composite

• TPI: 27
  • Směs: Single
  • Technologie: MAXXPROTECT
  • Váha: 687g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč95 % • 7 779 recenzíDalší informace

• poměr cena výkon super

• dobrá cena, rychlý

hledal jsem něco na svoji koloběžku Morxes do předu, tento plášt mě vyhovuje po všech stránkách

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč95 % • 7 779 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Kola-online.cz

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• Kvalitní produkt ověřený více lidmi
    • Proti původnímu plášti, který byl na kole, je tento daleko odolnější
    • Tužší, ale odolnější
    • Dobře drží stopu
    • Dal jsem ho na zadní kolo a ten samý jen užší na přední

Mám tento plášť pár dní

• Odolnost proti defektu, tuhost, nosnost, kvalita cena.

DOPORUČUJI !! Využíváno na expedičním kole.
    Mohl bych psát sáhodlouhé recenze, ale stačí toto.

Tento plášť je používán na EXPEDIČNÍM kole, jezdícím po smíšených silnicích celé Evropy, Estonsko, Lotišsko, Litva.
    Na kole byl i po cestě po Balkánu, Bulharsku a Turecku.

Celková zátěž kola s jezdcem je cca 130kg.
    Cesty vedou i po šotolině a kamenitých cestách.
    Minimální náchylnost na defekt.
    S touto zátěží najeto cca 10 000km.

Co napsat více, lepší test než uvedená zátěž a nekvalitní silnice snad není.

Myslím, že při běžné zátěži a správné presuře ho na českých silnicích velmi těžko někdo zničí.

Když přečtete řádky výše, je snad zbytečné hodnotit poměr cena / kvalita.

• Oceňuji jednoduchost vzorku, přitom pevnost hodící se na silnici i do terénních úseků.
    • Dobře drží tuhost vzduchu, snese také větší zátěž - váhu...

Kvalitní guma, ne drahá ani nejlevnější, prostě dobře koupená, ne 2x placená.

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• velmi dobré za přijatelnou cenu

dobrý funkční výrobek

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Životnost, vhodné do lehkého terénu i na asfalt, zvýšená odolnost proti proražení, poměr cena x výkon, dobré samočištění.
    • Zatím nic.

Na krosové kolo kupuji tento plášť už po několikáté a jsem moc spokojený.

• , zakoupeno v vseprokolo

• životnost

Maxxis Overdrive jsem si vybral,že sním mám dobré zkušenosti,už jsem ho používal i předtím