Mitas V63 Golf 12 1/2x2x2 1/4

Plášť na kočárek - RUBENA 12 1/2 x 2 x 2 1/4, V63 GOLF, černý alternativní rozměr: 54-203, 12" dezén: V63 GOLF konstrukce: Pre Classic TPI: 22 tlak: 250 kPa hmotnost:...
Doporučená nabídka SportCyklo

h

• pevný plášť

dobrý kup

Plášť na kočárek - RUBENA 12 1/2 x 2 x 2 1/4, V63 GOLF, černý

• alternativní rozměr: 54-203, 12"
  • dezén: V63 GOLF
  • konstrukce: Pre Classic
  • TPI: 22
  • tlak: 250 kPa
  • hmotnost: 400 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč90 % • 364×Další informace
Skladem • 1 varianta99 Kč99 % • 27 073×Shop roku '23 - FinalistaDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

• český výrobek
    • tenký
    • těsný, nasazování je "porod"

Jako náhradu pomalu odcházejících plášťů na kočárku jsem zvolil český výrobek. Ale ouha, už při porovnání tloušťky materiálu jsem byl nepříjemně překvapen - na originálních pláštích, které jsem považoval za sjeté, zbývalo asi tak stejně materiálu jako na těchto nových. S výměnou jsem proto nespěchal a pláště vyměňoval postupně, až když už opravdu nebylo zbytí. Nasazování na ráfky bylo výrazně složitější než u originálních plášťů (i s použitím mýdla apod.), nejvíc jsem si užil s posledním, se kterým jsem se tak mordoval, že se nakonec utrhl drát v patce a musel jsem ho celý vyhodit (poté, co jsem při jeho demontáži už chtěl kolečko vzteky rozdupat).
    Příště asi radši zkusím nějakou asii. I na kole poslední dobou pozoruji rapidní pokles výdrže plášťů této značky.

• , zakoupeno v Mitas Bike Tyres

...

• , zakoupeno v Kola-online.cz

h

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč90 % • 364×Další informace
    Skladem • 1 varianta99 Kč99 % • 27 073×Shop roku '23 - FinalistaDalší informace

• Pasuje na zadní kola kočárku JANE SLALOM
    • Ubohá životnost, měli jsme na kočárku 3 měsíce a začala lézt tkanina. Po 4 měsících se plášť sjel až tak, že se objevila 5 cm díra.

NEDOPORUČUJI - nízká životnost

• pevný plášť

dobrý kup

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• Náš výrobek a velmi dobra kvalita i materiál.

doporučuji všem