Ritchey Speedmax Comp 700x35C

• uni použití

• Pláště praskají na boku

Nedoporučuji tři plášte praskly na boku

• grip

ale jo, ještě se ta cena dá zkousnout, když dlouho vydrží :)

Určení
crossové

Plášť Cross Ritchey Speedmax kvalitní plášť na krosové kolo rozměr 700x35 patka drát hmotnost 476 g

• , zakoupeno v Bike Tunel.cz

• uni použití

• - trvanlivost
    • - Za tuto cenu jde o velmi slušný plášť, starý nahrazuji novým už potřetí a ani jednou mi nepraskl. Vždy jsem ho sjel téměř do hladka.
    • - Dobrý tvar vzorku. Špunty po krajích pláště znatelně pomáhají v terénu a na asfaltu ani nepřilnou, takže nekladou odpor ani nevytvářejí zbytečný hluk
    • - Hodí se na trekkingové kolo pro všestranné použití
    • - dobrý poměr cena/výkon

Plášťe Ritchey jsem měl na kole už při jeho nákupu, tak pokud to jde, měním kus za kus a jsem maximálně spokojený. V této cenové kategorii vydrží dvakrát tolik co jiné pláště, které jsem měl možnost v průběhu let zkusit (když mě v servisu ukecali, že Ritchey nemají a dají mi prý stejně dobrý plášť jiné značky).

• Pláště praskají na boku

Nedoporučuji tři plášte praskly na boku

• grip

ale jo, ještě se ta cena dá zkousnout, když dlouho vydrží :)

• , zakoupeno v kupkolo.cz

Rychlý plášť, ale velmi brzy jsem ho propíchl - možná smůla, možná menší životnost (to mi ostatně potvrdil i jeden servisák)

• , zakoupeno v kupkolo.cz

Plášť splňuje co od něho očekávám. Nahrazuji původní novým.