Schwalbe HURRICANE 26x2,00

• , zakoupeno v BIKEPRODEJNA.cz

velké plus je cena x výkon

• , zakoupeno v Cycology

• Tiché a rychlé

Na cyklostezky a asfalt perfektní, nejlepší co jsem měl. V bahně to trošku klouže.

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• Na asfaltu tiché a rychlé. Na horských cestách a stezkách bez problémů. Ideální volba pro ty co jezdí po asfaltu a občasně vyjedou na nějakou tu horskou cestu. Za mě doporučuji na 100 %.
    • Pozor na padělky. Na pneumatiky.cz koupen originál, takže doporučuji.

Průměr pláště
26" palců
Určení
horské
Šířka pláště
2,00″

Klasika v podání Schwalbe. Hurricane se rychle a tiše odvaluje a pro občasné zajetí do terénu poskytuje dostatek záběru. Plášť z řady Performance, která se vyznačuje excelentní kvalitou všech složek pláště nutnou pro intenzivní nasazení. Verze se zvýšenou ochranou proti proražení RaceGuard (dvojitá vrstva nylonové tkaniny).

• Rozměr: 26 x 2,00''

velké plus je cena x výkon

• , zakoupeno v Cycology

• Tiché a rychlé

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• Pozor na padělky. Na pneumatiky.cz koupen originál, takže doporučuji.
  • , zakoupeno v bikeway.cz

• Oceňuji střední hladký pruh - nízký odpor a nehlučí na asfaltě
    • Vysoká kilometráž
    • Tenké bočnice pláště - náchylné na proříznutí
  • , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• Tiche
    • Maly valivy odpor
  • , zakoupeno v RoadBikeShop.cz

• Perfektně sedí na pevném povrchu
    • I po tvrdém nahuštění dobře pruží
    • Na trávě a v blátě nejisté

Dobrý poměr cena / výkon

• , zakoupeno v Velohanak.cz

• Ideální plášť pro jízdu po hladkém povrchu s jistotou fungování i v lehčím terénu za sucha.
  • , zakoupeno v Kola Pešek

• Dobrý na asfalt
    • Do těžšího terénu to už opravdu není

90/10 asfalt/terén

• , zakoupeno v MADEJA Sport

• kvalita
    • zatim nic

vyhovuji mi - kvalita za prijatelnou cenu,
    odolnodt teprve zjistim

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• tiché, jedou
    • nové, i na suchých kostkách do zatáčky trochu ustřelujou

Dobré pláště, jsou rychlé a pohodlné. Ideální na asfalt. V terénu jsem zatím nezkoušel, ale za sucha to bude taky ok.