Schwalbe Nobby Nic 26x2,10

Šířka pláště
2,10″
Patka pláště
drátěné

Nejuniverzálnější MTB plášť. All-mountain jezdci ho milují. Je vidět na rychlých crosscountryových závodech stejně jako na technicky náročných závodech enduro. Teď přichází třetí generace Nobby Nic. Nobby Nic je nejlepší přítel mountainbikera.

PARAMETRY

• Zatím nevyzkoušeno

• pěkný dezén, ještě jsem ho nevyzkoušel v praxi

Super pláště

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• Dobré pláště, vyhovuje mi vzorek.

Možná existuji lepší pláště, ale zatím se mi v této cenové kategorii Schwalbe jezdí nejlépe.

• Dobré jízdní vlastnosti
    • Malá odolnost proti poškození.

Plášť mi vyhovoval z hlediska jízdních vlastností , ale měl jsem příliš moc defektů . Skončilo to proříznutím boku kamenem v nepříliš náročném terénu.

• , zakoupeno v kupkolo.cz

Měkčí, výborná přilnavost, bohužel se rychleji sjede.

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• Výborné a lehké pláště. Skvělé do terénu, na silnici možno také.

Výborné doporučuji

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• výborná pneu i v této šíři

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• nelze osadit a sundat z ráfku

Tento produkt bych nedoporučil z důvodu nesnadné montáže a demontáže v případě defektu

• vzorek
    • trvanlivost