Specialized Fast Trak 29x2,10

Vzali jsme design vzorku pláště Fast Trak 2Bliss Ready a zdokonalili jsme jej prostřednictvím FE analýzy. Vylepšili jsme již zdokonalený vzorek tím, že jsme vylepšili boční...
1 299 Kč

Šířka pláště
2,60″
Patka pláště
kevlarové

Vylepšili jsme již zdokonalený vzorek tím, že jsme vylepšili boční část pro lepší vybírání zatáček a rozšířili jsme rozestup mezi vzorkem, aby se lépe čistil.

Směs GRIPTON poskytuje živější pocit z jízdy i lepší přilnavost za sucha i za mokra.

Plášť je nový. Sundaný z nového kola ( bez blistru).

• Kostra pláště: 60 TPI

• 650B x 2.1"; psi: 25-50, přibližná hmotnost 590 g
    • 650B x 2.3"; psi: 25-50, přibližná hmotnost 630 g
    • 29 x 2.1"; psi: 25-50, přibližná hmotnost 600 g
    • 29 x 2.3"; psi: 25-50, přibližná hmotnost 640 g

Produkt zatím nemá žádné recenze.