Tufo Calibra Plus 700x23C kevlar

kevlarové

• , zakoupeno v Bikeinvest.cz

• za tuto cenu skvělý plášť
    • nejsou

je to loňská novinka od Tufa, nyní jsem řešil nákup nových plášťů, tak jsem je zkusil - splnily očekávání, ještě uvidím kolik nich najedu

Průměr pláště
28" palců
Patka pláště
kevlarové

Plášť Tufo Calibra Plus 700 x 23C, kevlar

Velmi lehký závodní plášť.

Hladký střed běhounu s bočním dezénováním zajišťuje rychlost a výtečné jízdní vlastnosti jak na suchém tak i mokrém povrchu.

Dobrá odolnost proti defektu.

• Určení: závod
  • Velikost: 23-622
  • Hmotnost: 180g
  • Tlak: 6-10 bar(90 - 145 p.s.i.)
  • TPI: 120 v bočnici, 240 pod běhounem

• valivý odpor
    • přilnavost

Zatím je mám krátce, ještě nevím kolik km vydrží...
    Ale prozatím super pláště. Jsou rychlé - oproti mým starým Michelin Lithion 2 o parník rychlejší. Přilnavost je dobrá - jsem sice horší sjezdař, ale s těmito plášti jezdím sjezdy rychleji než dříve (hezky drží v zatáčkách a na mokru jsem taky neměl problém). Co se týká odolnosti, tak zatím vydržely kostky (i větší, kde byla možnost říznutí z boku), cesty na štěrku i polňačky bez defektu. Bočnice jsou tenčí - podle mě budou náchylnější než klasické Calibry. Na druhou stranu možná právě proto drží v zatáčkách. Osobně mě nájezd až tak nezajímá, stačí mi když vydrží aspoň 3000 km.

• , zakoupeno v Bikeinvest.cz

• za tuto cenu skvělý plášť